Aracımı Neden Esas Oto Kiralama’dan Kiralamalıyım?

2007 yılında “her zaman en iyi hizmet” ilkesi ile gaza basan Esas Group, bugün bir marka olan Esas Oto Kiralama olarak hizmet ağını genişletmiştir. Yalova’nın her yerinde kısa dönem araç kiralama ve uzun dönem araç kiralama hizmeti veren Esas Oto Kiralama, profesyonel ekibi, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı ve geniş araç yelpazesi ile araç kiralamada sektörün yüz akı bir firma olmanın gururunu taşımaktadır.

Aracınızı Esas Oto Kiralama’dan kiraladığınız takdirde, farklı bölge ve şehirlerde bulunan şubelerimiz sayesinde her yerde en doğru hizmeti alırsınız. Ayrıca farklı sınıflara ait, geniş araç yelpazemiz sayesinde ise dilediğiniz aracı kiralayabilirsiniz. Tüm bunların yanında sigorta, navigasyon, bebek koltuğu, adrese teslim ve adresten iade alma gibi hizmet unsurları ile araç kiralama hizmetini en profesyonel şekilde veren Esas Oto Kiralama, müşterileri için her zaman tercih sebebidir.

Şoförlü araç kiralama hizmetiyle de öne çıkan Esas Oto Kiralama, müşterileri için yolculukları bir keyfe dönüştürür. Bünyesinde hizmet veren deneyimli sürücü ekibi ve lüks araç filosu ile Adana araç kiralama, Mersin araç kiralama ve İstanbul araç kiralama noktalarında lider olan Esas Oto Kiralama, tüm Türkiye’ye yayılan şube ağıyla şoförlü araç kiralama hizmeti alanında tüm ihtiyaçlara yanıt vermektedir.

İhtiyaca özel hizmet anlayışı ve çözüm odaklı yaklaşımı ile müşterilerinin memnuniyet düzeyini her zaman en üst noktada tutmayı amaçlayan Esas Oto Kiralama, uzun dönem filo kiralama alanında da firmalar için birçok avantaj sunmaktadır. Türkiye’nin önde gelen birçok kurumsal firması ile çalışan Esas Oto Kiralama, hem fiyatta hem de hizmette yarattığı farklarla benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

Esas Oto Kiralama’ya uzak olduğunuz ya da zamanınızın kısıtlı olduğu durumlarda ise adrese teslim hizmetinden yararlanarak aracınızın sizin bulunduğunuz yere gelmesini talep edebilirsiniz. Yaşadığınız beklenmedik durumlarda size yardımcı olmak için kiralama işlemi yaptığınız şube ya da çağrı merkezleri size yardımcı olmaktadır. Böylece size kolaylık sağlayacak bir yol arkadaşınızın olduğunu bilmek, rahat bir yolculuk geçirmenize zemin hazırlar.

Esas Oto Kiralama, araç kiralama hizmetinin size vaat ettiği kazanç ve avantajların tümünü güvence altına almaktadır. İster bireysel hizmet alıyor olun, ister kurumsal Esas Oto Kiralama ile her zaman karlı, her zaman en güvenli yolculuklara çıkarsınız.

About the author

Esas Oto Kiralama

Esas Oto Kiralama

no Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir