Yalova Rent A Car Şirketleri

Son yılların en başarılı şirketleri olarak bizler sizlere her zaman en iyi hizmeti vermek için çabalamaktayız. Günden güne kendini yenileyen ve değişimlere açık olan çalışma ahlakımız ile sizlerin araç teminlerini yerine getirmekteyiz. Satın almaktan ziyade kiralama yapmanın daha karlı olduğunu her açıdan sizlere ispatlayabiliriz. Yüklü peşinatlar vermeden, yüksek faiz oranlı kredilere imza atmadan hatta ve hatta kefil dahi gerekmeden anında aracınızı teslim etmekteyiz. Kimi zamanlarda özel ihtiyaçlar için araca ihtiyaç duymuş olsak da kimi zamanlarda da kariyerimiz için ihtiyaç duymaktayız. Her nokta da sizlerin talepleri üzerine sonuca odaklanarak sizlere büyük fırsatlar sunarak memnuniyetinizi kazanmaktayız. Bizler güçlü ve kaliteli Yalova Rent A Car Şirketleri olarak ülkenin dört bir tarafına dağılarak sizlerin sesini duymaya çalışmaktayız. Özellikle Yalova ilimizde de hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz acentelerimiz mevcuttur. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız resmi internet sayfamızda mevcut olmakta hatta talep edeceğiniz veya merak ettiğiniz araçlar listemize de yine aynı sayfadan ulaşmanız mümkündür. Hatta birkaç adımla birlikte hızlı bir şekilde kiralama rezervasyonu gerçekleştirebilirsiniz.

Şirketimiz bünyesinden kiralama yapmış olduğunuz her araç bizler tarafından garanti altında olduğu için resmi olarak bilinen vergisi, zorunlu trafik sigortası hatta özel olan kasko poliçesi ve rutin periyodik bakımları bizler tarafından karşılanmaktadır. Sizler sadece kiralama süresi boyunca ödeyeceğiniz kira bedelini bilerek başka hiçbir masrafa karışmamaktasınız. Hayalini kurduğunuz veya binmeye fırsat bulamadığınız en son model ve markalarla sizleri karşılayarak bir de yanında yakıt seçenekleri sunmaktayız. Mümkün olduğunca tasarruflu araçlara sahip olmaya özen göstermiş olsak bile sizlerin tercihi olan konforlu ama pahalı olan araçları da mutlaka listemize almaktayız. Bulunduğunuz bölgede sizlere hizmet edebilecek olan Anadolu Yakası Araç Kiralama ofislerimizi ziyaret ederek araçlarınızı seçebilirsiniz. İster kendiniz için, ister eşiniz için, ister çocuğunuz ve isterseniz de ticari alanda işletmeniz için araç kiralaması gerçekleştirebilirsiniz. Katı kuralları olmayan ve sadece sözleşme yapılarak araç bilgileri yazılması ve aracın hangi tarih aralıklarında kullanılacağını belirten tarihin atılması ile birlikte aracınıza sahip olabilirsiniz. Dediğimiz gibi kefilsiz ve peşinatsız olarak bir günlüğüne, bir haftalığına, bir aylığına veya bir yıllığına dahi araç talebinde bulunabileceksiniz. Söz konusu olan can sağlığı olunca da güvenilir araçları teslim etmemiz bizlerin ilk kuralları arasında yer almaktadır. Olası durumlarda bu kaza olabilir, arıza olabilir veya yolda kalma olabilir gibi sıkıntılarınızı da aynı gün içerisinde halletmekte ve sizlere yeni bir araç tahsisi yapmaktayız.

Her şey sadece araç kiralamakla bitmediği için kiralanan aracın ilerleyen günlerde kaliteli hizmet alıyor olması da çok önemlidir. 7/24 saat boyunca haftanın her günü acil danışma telefonlarımız çağrı kabul etmekte ve sizlere yardımcı olmaktadır. Yaz ve kış sezonlarını dikkate alacak olursak da özellikle mevsim geçişlerinde anlaşmalı olduğumuz lastik bayilerinden de lastiklerinizi ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Bizler temiz bir şekilde aracı teslim etmiş olsak dahi yeni gelecek olan periyodik bazım zamanı size denk gelmiş durumlarında da yine anlaşmalı olan servislerimizden ücretsiz olarak bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. Anadolu yakasının dışında bir de diğer yakada da hizmet vererek Avrupa Yakası Araç Kiralama ofislerimizi aktif hale getirmiş bulunmaktayız. Yani sizler Yalova’nın her neresinde olursanız olun mutlaka bizlerle karşılaşmakta ve bizlere yakın olmaktasınız. Araç dışında özel misafirleriniz için hem şoför temin edebilir, hem de özel konforlu olan misafir vip araçlarımızı tercih edebilirsiniz.

About the author

Esas Oto Kiralama

Esas Oto Kiralama

no Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir